Doru Panaitescu vine la Digi Animal Club!
Pasionat de fotografia de natură, Doru se poate lăuda că a imortalizat peste 250 de specii de păsări din țara noastră, iar la capitolul reptile și amfibieni a bifat tot din România.
![panaitescu](https://s.iw.ro/gateway/g/ZmlsZVNvdXJjZT1odHRwJTNBJTJGJTJG/c3RvcmFnZWRpZ2lhbmltYWx3b3JsZC5y/Y3MtcmRzLnJvJTJGc3RvcmFnZSUyRjIw/MTglMkYwNyUyRjMxJTJGOTU0MDQ3Xzk1/NDA0N19wYW5haXRlc2N1LnBuZyZ3PTc4/MCZoPTYwMCZ6Yz0xJmhhc2g9Yzg2MGFk/MGRlOTU0MTFlYjlhOTQ0NDY3N2U1ZGIyZjI=.thumb.jpg)
Doru Panaitescu vine la Digi Animal Club!
Pasionat de fotografia de natură, Doru se poate lăuda că a imortalizat peste 250 de specii de păsări din țara noastră, iar la capitolul reptile și amfibieni a bifat tot din România.